Tlenoterapia hiperbaryczna Warszawa zapisy

Tlenoterapia hiperbaryczna Warszawa zapisy

OXIMA tlenoterapia hiperbaryczna Warszawa

Zaufali nam min.:

Bardzo profesjonalna obsługa, która jest w stanie wytłumaczyć proces natlenienia organizmu i jakie korzyści są z takiego zabiegu. Oprócz tego można tam zakupić wysokiej jakości suplementy diety oraz różne kosmetyki, które czynią cuda. Polecam.
 

Maciej Smokowski
trener boksu, zawodnik MMA BABILON

Tlenoterapia Oxima jest świetnym miejscem do odpoczynku i regeneracji organizmu. Polecam każdej osobie niezależnie od wykonywanego zawodu czy sportu. Należy podkreślić, że podczas natleniania czas bardzo szybko płynie, można zagospodarować go na zdrzemnięcie się, czytanie książki lub rozwiązywanie ulubionej krzyżówki. Serdecznie polecam.

Mariola Karczmarczyk
zawodniczka klubu Legia RUGBY

Staram się regularnie korzystać z komory pomiędzy startami. W przypadku sportowców rekomenduję tlenoterapię do kreowania lepszej wydolności oraz regeneracji po zawodach czy treningach. W Oximie zawsze jestem sympatycznie witana i oprócz dużej ilości tlenu dostaję cenne wskazówki od specjalistów w tej dziedzinie. Serdecznie polecam wszystkim!

Martyna Kubka
tenisista, wielokrotna finalistka i zwyciężczyni w turniejach ITF, wicemistrzyni kraju w deblu

Profesjonalna obsługa, idealne miejsce do odpoczynku i dotlenienia organizmu.

Aleksandra Lachowska
zawodniczka klubu Legia RUGBY, zawodniczka kadrowa w Mistrzostwach Europy 2021

Bardzo gorąco polecam zabieg tlenoterapii w tym miejscu! Super okazja do regeneracji oraz relaksu. Indywidualne podejście do klienta oraz szczegółowo omówiony proces zabiegu uspokoi każdą osobę.

Maja Dołęgowska
zawodniczka klubu Legia RUGBY

Przemiła i profesjonalna obsługa. Super miejsce na dotlenienie, regenerację oraz relaks. Bardzo gorąco polecam sesje tlenoterapii

Tamara Czumer
zawodniczka klubu Legia RUGBY, zawodniczka kadrowa

Tlenoterapia hiperbaryczna w Oximie to nieodłączna część moich przygotowań do walk MMA. Pozwala mi znacząco poprawić kondycję, samopoczucie oraz zregenerować się po intensywnych treningach. Polecam również stosowanie kolagenu podczas terapii, co znakomicie odmładza cerę.
 

Patryk 'Ryba' Karaś
freestyler oraz raper, organizator pierwszej bitwy freestylowej online. 2-krotny zwycięzca FAME MMA, zwycięzca WBW

Bardzo żałuję, że tlenoterapię hiperbaryczną odkryłem dopiero po "czterdziestce".
A może i dobrze... bo mogę docenić jej faktyczne korzyści, działanie, pomoc. Daje ona bardzo dużo dobrego. Nie będę opisywał tego, co jest w ulotkach, tylko na własną odpowiedzialność proponuje wszystkim przemęczonym sezonem sportowcom, wszystkim, którzy chcą osiągnąć szczyt formy.
Niesamowite miejsce, mega sympatyczny i profesjonalny personel. Odczuwana naturalnie pozytywna atmosfera. Sam ZABIEG - CUDO!

Maciej Skupiński
Trener Muay Thai,
Mistrz Świata Muay Thai

Jako wyczynowa biegaczka długodystansowa szczerze polecam zabiegi hiperbarii tlenowej. To szybszy powrót po kontuzji, lepsza regeneracja i wzrost wydolności na treningach. Dodatkowo w Oxima dostajesz niezwykłą i wyciszająca atmosferę, wsparcie suplementacyjne oraz mentalne. Po prostu czujesz się ważny i zaopiekowany.

Agnieszka Janasiak
Biegowy trener personalny, Wicemistrzyni w maratonie w Dębnie w 2009r

Management sportowy

BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS

"Nasz management sportowy współpracuje z OXIMA Tlenoterapia Hiperbaryczna od kilku miesięcy. Co skłoniło nas do wybrania tego gabinetu? Komfort i profesjonalizm. Zawsze dla naszych zawodniczek wybieramy do regeneracji, relaksu i wypoczynku takie miejsca, które mogą nam to zapewnić. Wypróbowałem kilka miejsc w Warszawie i sam przekonałem się, że OXIMA to właściwy wybór. Tu zawodniczki mają możliwość wypoczynku, relaksu podczas bardzo cichych sesji dotleniania (ok 40 dB), co jest czymś co wyróżnia ten gabinet. Tu w pomieszczeniach stoją same komory, urządzenia pompujące są w innych pomieszczeniach, dzięki czemu jest dobrze słyszalna relaksującą muzyka, która leci w trakcie sesji a na ekranach możemy oglądać tv. Z usług OXIMA korzystała Marta Puda szablistka, która jest reprezentantką Polski, ale też Joanna Polak trenująca muay thai, Anna Kowalewska, która po ciężkich treningach bokserskich może nabrać energii i zregenerować organizm. Przychodzą dziewczyny z Legia Rugby Women, wśród których są aż 3 reprezentantki Polski. Zdecydowanie będziemy wysyłali na sesje dotleniania inne nasze zawodniczki. Dla nas dbanie o zdrowie, komfort odpoczynku i regeneracji organizmu naszych zawodniczek jest priorytetem a to wszystko dają sesje w OXIMA TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA."

Oferta

Tlenoterapia hiperbaryczna

Wibroterapia

Godziny otwarcia

wt. 09:00-18:00
śr.  15:00-20:30
czw. 15:00-20:30

pt. 09:00-18:00

sob. 10:00-18:00

Zapisy
zapisy@oxima.pl
tel. 573-328-000

OXIMA tlenoterapia hiperbaryczna Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie oraz wykorzystywanie treści ze strony www.oxima.pl bez zgody właścicieli zabronione.
Uprasza się konkurencyjne gabinety o zachowanie powagi w tworzeniu własnych stron www i treści marketingowych. 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.